badanie histologiczne wykazalo brak przerzutów raka

Nie można jednak porównywać bez zastrzeżeń obu tych grup, ponieważ przypadki operowane w okresie mniej korzystnym pod względem rokowania, tj. przypadki okresu II, są posyłane do naświetlania częściej niż – przypadki okresu I bez wyczuwalnych węzłów pachowych. Wymienieni autorzy podkreślają również, że w trzeciej części przypadków grupy II z powiększeniem węzłów pachowych przedstawionych przez Harringtona badanie histologiczne wykazało brak przerzutów raka; znaczenie tego spostrzeżenia zostaje jednak do pewnego stopnia osłabione, gdyż w dalszym ciągu pracy [hasła pokrewne: szkoła rodzenia radom, szkoła rodzenia siedlce, pieczenie szynki wieprzowej ]

Powiązane tematy z artykułem: pieczenie szynki wieprzowej szkoła rodzenia radom szkoła rodzenia siedlce