W razie rozleglego wrzodziejacego rozpadu chora moze doznac wyraznej ulgi na czas dluzszy po koagulacji

W razie rozległego wrzodziejącego rozpadu chora może doznać wyraźnej ulgi na czas dłuższy po koagulacji. Od operacji- doszczętnej odstępujemy również wtedy, gdy badanie wykazuje przerzuty w płucach, ponieważ liczymy się wtedy oczywiście z możliwością rychłej śmierci. Natomiast odosobnione lub liczne ogniska przerzutowe w obrębie kręgosłupa, lub też odosobniony przerzut do kości udowej nie powstrzymują nas od operacji doszczętnej, jeżeli tylko stan miejscowy i ogólny chorej pozwala na to, ponieważ rentgenoterapia wywiera często wpływ korzystny na przerzuty raka sutka do kości. [więcej w: medycyna na słowacji Śródmieście, darmowe leki dla 75 latków, medycyna na słowacji ]

Powiązane tematy z artykułem: darmowe leki dla 75 latków medycyna na słowacji szkoła rodzenia żelazna