Wdrażanie i korzystanie z usług zdrowia psychicznego wśród żon amerykańskiej armii ad 6

Ponadto skorygowane oszacowania efektów nie różniły się znacząco; sugeruje to, że rasa lub grupa etniczna nie myliły związku pomiędzy stanem rozmieszczenia a zdrowiem psychicznym. Jednak ilość brakujących danych uniemożliwiła ostateczną analizę potencjalnego błędu systematycznego. Wcześniejsze badania przeprowadzone wśród ludności cywilnej wykazały różnice rasowe i etniczne w podejściu do opieki nad usługami w zakresie zdrowia psychicznego33. Nie wiadomo, czy to stwierdzenie jest prawdziwe w przypadku populacji wojskowych. Niestety, nie mieliśmy dokładnych dat rozmieszczenia żołnierzy, dlatego nie byliśmy w stanie ocenić czasowego związku między wdrożeniem a diagnozą zdrowia psychicznego. Ponadto, nasza analiza nie zawierała danych na temat zdrowia psychicznego żołnierza, które mogłyby wpłynąć na wiedzę i podejście małżonka do warunków psychiatrycznych i leczenia. Jednak piętno związane z poszukiwaniem opieki nad problemami zdrowia psychicznego zostało dobrze udokumentowane wśród personelu wojskowego.2,34 Małżonkowie mogą dzielić się tymi obawami dotyczącymi stygmatyzacji i unikać szukania opieki, w którym to przypadku nasze wyniki nie docenią problemów zdrowia psychicznego w populacji beneficjentów wojskowych .
Podobnie możliwe jest, że osoba została przepisana na lekarstwo w celu leczenia objawów problemu ze zdrowiem psychicznym, ale nie przypisano mu odpowiedniego kodu diagnostycznego. Ponieważ nie uwzględniliśmy danych na temat recept, osoby te nie byłyby traktowane jako mające diagnozę zdrowia psychicznego. Mimo to, takie zdarzenia nie doceniałyby prawdziwej częstości występowania problemów ze zdrowiem psychicznym w badanej populacji, a ponieważ nie oczekuje się, że wystąpią one w sposób zróżnicowany w zależności od statusu rozmieszczenia żołnierzy, prawdopodobnie nie będą miały istotnego wpływu na nasze wyniki. W końcu nie byliśmy w stanie powiązać określonych czynników stresogennych związanych z wdrażaniem ze zwiększonym ryzykiem diagnozy zdrowia psychicznego lub korzystania z usług w zakresie zdrowia psychicznego; to ograniczyło naszą zdolność do scharakteryzowania wpływu rozszerzonego rozmieszczenia na zdrowie psychiczne małżonków w stosunku do innych stresorów, z którymi mogliby się zmierzyć (np. spadku stanu zdrowia fizycznego lub utraty zatrudnienia).
Wykluczenie męskich małżonków, osób z małżonkiem, którzy byli w wojsku krócej niż 5 lat od stycznia 2007 r. Oraz małżonków personelu rezerwy i Gwardii Narodowej ogranicza uogólnienie naszych ustaleń. Chociaż dostosowanie do historii zdrowia psychicznego podyktowało dwa ostatnie wykluczenia, uważamy, że wynikające z tego szacunki dotyczące nadmiernego korzystania z usług zdrowia psychicznego są konserwatywne. Małżonkowie w naszej próbie prawdopodobnie mieli co najmniej 5 lat ciągłego życia w armii, podczas gdy małżonkowie żołnierzy rezerwy i Gwardii Narodowej mogli stracić istotne możliwości nawiązywania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami i usług wojskowych związanych z życiem w najbardziej aktywnych społecznościach i wokół nich. Niemniej członkowie rodzin członków Rezerwy i Gwardii Narodowej oraz osób dopiero rozpoczynających życie w wojsku stanowią duże i ważne grupy z doświadczeniami, które zasługują na uwagę badawczą i których wyniki mogą się znacznie różnić od tych z obecnego badania.
Nasze odkrycia mają istotny wpływ na zdrowie publiczne. 41,3 nadwyżki przypadków dowolnej diagnozy zdrowia psychicznego na 1000 żon, które można przypisać od do 11 miesięcy po wdrożeniu, przekłada się na 3474 przypadków nadmiernej diagnozy stanu zdrowia psychicznego wśród małżonków z 84 105 personelu rozmieszczonego w tym okresie 60.7 przypadków nadwrażliwości na diagnozę zdrowia psychicznego na 1000 żon, które można zaliczyć do ponad 11 miesięcy po wdrożeniu, przekłada się na 5370 przypadków nadmiernej diagnozy zdrowia psychicznego wśród małżonków w liczbie 88 463 osób. Ponieważ większość czynnych żołnierzy armii jest w związku małżeńskim, 32, a oni i ich rodziny ostatecznie otrzymają opiekę poza wojskowym systemem medycznym, zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe skutki tych odkryć należy uwzględnić w programach planowania i przydziale zasoby zdrowia psychicznego w społeczności wojskowej. Przywódcy wojskowi dokładają wszelkich starań, aby oferować usługi i wsparcie rodzinom rozmieszczonych pracowników, biorąc pod uwagę czas trwania i zagrożenia związane z bieżącą działalnością. Takie działanie prawdopodobnie złagodziło wpływ rozmieszczenia na zdrowie psychiczne członków rodziny. Większą uwagę przywiązuje się do zdrowia psychicznego powracających weteranów.35-37 Nasze wyniki zapewniają wsparcie dla wzmożonych wysiłków na rzecz usług w zakresie zdrowia psychicznego dla członków rodzin wojskowych.
[podobne: szkoła rodzenia żelazna, szkoła rodzenia warszawa, kołowrotki allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: kołowrotki allegro szkoła rodzenia warszawa szkoła rodzenia żelazna