Wiecej na temat leczenia ostrych podwiazania krzyzowego

Wcześniej opublikowaliśmy wyniki naszej randomizowanej próby leczenia łez więzadła krzyżowego przedniego (22 lipca 2010 r., Wydanie) .1 W tabeli 3 tego artykułu, która przedstawia wyniki pierwotne, wtórne i eksploracyjne po 2 latach, wartości P i pewność odstępy zostały obliczone zgodnie z Punktami, które należy uwzględnić przy korekcie dla podstawowych zmiennych towarzyszących , w wytycznych Europejskiej Agencji Leków wyróżnienie, którego nie wymieniono w artykule. W związku z tym wartości P zostały skorygowane o wartość bazową, natomiast nieskorygowane przedziały ufności zostały obliczone na podstawie oszacowania największej wiarygodności. Nie było żadnych znaczących różnic między grupami ani w skorygowanej analizie, ani w nieskorygowanej analizie, a zatem różnica między tymi dwoma wynikami nie ma wpływu na nasze wnioski. W celu wyjaśnienia naszych wyników przedstawiliśmy tabelę zawierającą nieskorygowane wartości P i skorygowane 95% przedziały ufności w Dodatkowym dodatku, dostępne wraz z pełnym tekstem tego listu na stronie.
Richard B. Frobell, Ph.D.
Jonas Ranstam, Ph.D.
Dr n. Med. L. Stefan MDhmander
Uniwersytet w Lund, Lund, Szwecja
richard. lu.se
Od czasu publikacji artykułu autorzy nie zgłaszają żadnego potencjalnego konfliktu interesów.
1 Odniesienie1. Frobell RB, Roos EM, Roos HP, Ranstam J, Lohmander LS. Randomizowana próba leczenia ostrych łez więzadeł krzyżowych przednich. N Engl J Med 2010; 363: 331-342 [Erratum, N Engl J Med 2010; 363: 893.]
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Materiał uzupełniający
Powołanie się na artykuł (1)
Blisko
[przypisy: szkoła rodzenia siedlce, olx międzyzdroje, olx littlest pet shop ]

Powiązane tematy z artykułem: olx littlest pet shop olx międzyzdroje szkoła rodzenia siedlce